Sponsor Bağlantılar

Menü
Menü
Alfabetik Sıralamaya Göre
A B C D E F G H I-İ J K L M N O-Ö P R S T U-Ü V Y Z
Reklam
Ayna

Kahve falında ayna görmek, evlenmeye veya çocuk sahibi olmaya işarettir. Kalbinizin güzelliği, yüzünüzede vuracaktır ve sevdikleriniz tarafından oldukça ilgi göreceksiniz. Aynı zamanda ayna görmek, uzun bir yolculuğunda habercisidir. Yeni arkadaşlıklar kuracaksınız ve onlardan yeni bilgiler öğreneceksiniz.

Ayna görmek kimi zaman kötü bir haber alınacağı yönünde yorumlanabilir, kısa zamanda ünlü olabilir, bir çok hayran kazanabilirsiniz. Güzel sanatlar veya el sanatları konusunda eğer yetenekleriniz varsa geliştirmeye ve paylaşmaya devam edin. Aynak görmek, para, yolculuk, zafer, nişan, hastalık, şifanın sembolüdür.

Ayna görmenin anlamı nedir sorusunun bir diğer cevabı ise iş ve okul hayatınızda yeni başarılar kazanacak, ders notlarınız hiç beklenmedik şekilde iyi sonuçlarla karşınıza çıkacaktır. İş hayatınızda yeni girişimler yaparak, eleman açığınızı biran önce kapatmalısınız. Ailenizle birlikte mutlu ve huzurlu günleriniz devam edecektir. Eğer sıkıntılarınız varsa dertlerinizi sevdiklerinizle paylaşın.

Görüntülenme: 655

Puan Ver:

Kahve Falında Ayna Görmek Nedir , Ne Anlama Gelir, Kahve Falı Yorumu Adına Herşey..  

Bunlarada Bakabilirsin:

Sende Yorum Gönder :)

İsim :

Yorum :

,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Copyright © kahvefaliyorumlaribak.com 2013